Bili tići: Svih šest u Vinkovcima

18/10/2009 - 14:08 sati

Juniori Hajduk su sa 1:0 porazili Cibaliju u Vinkovcima. Za momčad Saše Glavaša strijelac je bio Vukčević u 80. minuti. Hajduk je dominirao, a Cibalia se bukeraški branila tijekom cijele utakmice. Na kraju se može kazati da je momčad trenera Glavaša zasluženo slavila i pokazala pobjednički karakter.

Hajduk je nastupio u ovom sastavu:
Stipica, Župan ( od 46. Bekavac), Kuvačić, Glumac, Mić, Brdarić (od 57. Repić), Vuković, Boljat ( od 46. Pešić), Lendrić ( od 90. Čagalj), Andrijašević, Caktaš (od 46. Vukčević)
--------------

Kadeti Hajduka su pobijedili u prvenstvenoj utakmici Cibaliju rezultatom 1:0 (0:0). U Vinkovcima je pobjednički pogodak postigao Tomičić u 58. minuti.

Opačak, Peričić (od 67. Dodig), Bašić, Vladović, Arapović, Čalušić, Tomičić, Medak (od 41. Runje), Jelavić (od 41. Milaković), Grčić, Barišić

Generacija Hajdukovih igrača rođenih 1994. u Stobreču je pobijedila Primorac rezultatom 4:0, a strijelci su bili Džoni dva, te Vladislavić i Milić.

Poletarci rođeni 1999. su ovog vikenda odigrali dvije utakmice - hajdukovci su prvo u prvenstvenoj utakmici remizirali protiv Trogira 1:1(strijelac Filipović), a u prijateljskoj su deklasirali slovenski klub Rodomje 9:0. Pogotke su postigli: Rakić, Filipović i Matešić po dva, dok su po jedan gol postigli Vladović, Skorupod i Bradarić.