Bili tići: Prekid u Ivanbegovini

11/10/2009 - 13:24 sati

Doživjeli smo  i to da se kod nas prekida utakmica trinaestogodišnjaka. Naime, u Ivanbegovini predstavnik domaćina - Kamena je kod vodstva Hajduka od 3:0 u 43. minuti verbalnim napadom "prisilio" mladog osamnaestogodišnjeg suca Luku Grbavca da odsvira kraj.

Strijelac sva tri gola za momčad trenera Tea Pirije je bio Jure Matijašev. Inače, utakmica igrača rođenih 1996. igraju se 70 minuta (2x35min.),a  evo baš i ne pamtimo slučaj poput ovog da se utakmica poletaraca prekida zbog nervoze odraslih.

Hajdukovci rođeni 1998. su svoje vršnjake iz Ivanbegovine porazili 5:3 (1:1). Golove su postigli: Gudelj dva, Cikojević, Kovačević i Čurić po jedan.

A generacija Hajdukovih igrača rođenih 1994. je porazila Split rezultatom 3:1, uz dva pogotka Džonija i jednog Vladislavića.