Bili tići: Kadeti bolji od Osijeka, juniori remizirali

2/12/2009 - 15:04 sati

Juniori Hajduka su remizirali protiv Osijeka (1:1), nisu iskoristili domaći travnjak iako su poveli već u 1. minuti pogotkom Zulima. Osječani su djelovali svježije i izjednačili su pred kraj utakmice - zasluženo.

Hajduk je igrao u sastavu:
Stipica, Župan (od 30. Kuvačić), Boljat, Glumac, Čagalj (od 46. Bekavac), Bradarić, Vuković (od 75. Asanović), Caktaš (od 65. Repić), Ledrić, Andrijašević, Zulim (od 62. Vukčević)
----------------------------------

Kadeti su bili uvjerljiviji, s 4:2 su porazili svoje vršnjake iz Osijeka. Vodili su s 3:0, pogocima Livaje u 20., te Tomičića u 28. i 34. minuti, ali su Osječani s dva pogotka priprijetili da bi Jelavić pogotkom u 74. minuti osigurao nova tri boda momčadi Ante Šećera.