Bili tići: Juniori izgubili dva boda

27/9/2009 - 13:42 sati

Hajdukovi juniori remizirali su protiv Lokomotive 1:1 (0:0) i to su im prvi izgubljeni bodovi u dosadašnjem dijelu prvenstva. Za momčad Saše Glavaša pogodak je, i to izjednačujući, postigao Bradarić u 72. minuti. Hajdukovci su se ispromašivali i nepreciznost napadača ih je koštala dva boda.

Hajduk je nastupio u ovom sastavu:
Čubić, Župan (od 46. Čulav), Bekavac ( od 46. Vuković) od Mić, Čagalj, Boljat (od 70. Asanović), Bradarić, Caktaš, Pešić, Čavar (od 70. Vuković), Repić (od 85. Čerina)

Kadeti Hajduka su porazili u prvenstvenom dvoboju Lokomotivu rezultatom 3:1 (1:0). Za momčad trenera Ante Šećera strijelci su bili: Tomičić u 25 minutu, te Jelavić u 50. i 78. minutu. Bijeli su u dosadašnjih pet utakmica pobijedili četiri puta i jednom remizirali.

Opačak, Peričić (od 41. Vrdoljak), Duje Medak, Čalušić (od 65. Gusić), Vladović (od 70. Runje), Arapović (od 70. Romić), Dodig, Tomaš (41. Milaković), Jelavić, Grčić, Tomičić

Hajduk II (generacija igrača rođenih 1994. godine) je porazio Neretvu rezultatom 4:0(2:0), a pogotke za momčad trenera Mladena Jurića su postigli: Džoni dva, te Vladislavić i Milić po jedan.

Hajdukova generacija igrača rođenih 1996. godine  pod vodstvom trenera Tea Pirije porazila je u Kaštel Sućurcu Jadran rezultatom 5:0. Pogotke su postigli: Kutlešić dva, te Primorac, Blažević i Batinić. Hajdukovci su u dosadađnjem dijelu prvenstva dva puta pobijedili i jednom remizirali.

Poletarci rođeni 1998. su dotukli svoje vršnjake iz Kaštel Sućurca rezultatom 9:0. Jadranašima su golove zabili: Gudelj 3, Antonio Čurić 2, te Mario Ćurić, Kovačević, Rajčić i Rakić, a trener Krešimir Režić je zadovoljan radom i rezultatima svojih izabranika.