Bili tići: Iz Varaždina jedan od šest

4/10/2009 - 17:24 sati

Hajdukovi juniori izgubili su u Varaždinu u derbiju kola od Varteksa 2:1. Vukčević je u 35. minuti zabio za bijele, a Andrijašević je u 65. kod rezultata 1:1 promašio penal.

Hajduk je nastupio u ovom sastavu:
Stipica, Župan (od 78. Vuković), Kuvačić, Glumac, Čagalj, Bradarić, Vukčević, Boljat (od 52. Lendrić), Andrijašević, Repčić (od 55. Caktaš)

Kadeti su, pak, u Varaždinu osvojili bod, pogodak je postigao Livaja u 70. minuti i ocjena je većine stručnjaka da se radi o najboljem mladom napadaču u Hrvatskoj.  Još je bitno istaknuti da je u 65. minuti isključen Šoštarić iz Varteksa,  a u 70. hajdukovac Barišić.

Opačak, Peričić, Bašić, Vladović (od 41. Dodig), Barišić, Čalušić ( od 68. Jelavić), Medak, Livaja, Grčić, Franić (od 41. Milaković)

Hajdukova generacija igrača rođenih 1997. izbušila je svoje suparnike iz Dalmatinca. Rezultat od 13:0 najbolje govori o razlici u kvaliteti,  a pogotke za momčad trenera Ante Bašića su potigli: Samac tri, Rapaić dva, Jukić dva, Šimić dva, Veljača dva, te Franjić i Balić po jedan.

I stariji hajdukovci(generacija igrača rođenih 1995.) je bila također raspoložena, porazili su Dalmatinca sa 15:0, a golove su zabili: Pašalić i Mujan po tri, Galić i Barać po dva, a po jedan pogodak su potigli Bekavac, Matijević, Odak, Vojković, Cipetić.

Hajdukovi poletarci rođeni 1994. pobijedili su Omiš sa 8:0, a strijelci za momčad trenera Mladena Jurića su bili: Kovačić četiri, Elez dva, te Radošević i Vladislavić po jedan.