Bili tići: Dvije pobjede protiv Dragovoljca

21/11/2009 - 15:02 sati

Juniori Hajduka su porazili Hrvatskog dragovoljca rezultatom 2:0, a ovom gostujućom pobjedom su donekle isprali gorak okus prošlotjednog poraza od Dinama. Strijelci za momčad Saše Glavaša su bili Pešić u 68. i Lendrić u 80. minuti.

Hajduk je igrao u ovom sastavu:
Čubić, Boljat, Kuvačić (od 70. Čerina), Glumac, Mić, Bradarić, Vukčević (od 46. Zulim), Caktaš (od 75.Repić), Lendrić, Asanović (od 46. Pešić), Vuković (od 75. Čavar)
-----------------

Trener Mladen Jurić je sa svojim pulenima(1994. godište) porazio Zmaja 4:1, zgoditke su postigli Milić dva, te Roje i Kaša po jedan. Ova druga momčad kadeta u svojoj ligi(dalmatinskoj) je pobijedila 11 puta i po jednom remizirala i bila poražena.
-----------------------------

Kadeti Hajduka su, baš kao i juniori, porazili Hrvatskog dragovoljca i to s 3:1. Momčad Ante Šećera se s gostovanja vratila pjevajući zahvaljujući golovima: Jelavića u 5. minuti, te Livaje u 19. i 32. minuti.

Opačak, Barišić (od 60. Medak), Bašić, Vladović (od 56. Milaković),  Štimac (od 66. Dodig), Arapović, Peričić, Runje, Livaja (od 75. Fiorentini), Grčić, Jelavić (od 70. Franić)

Poletarci rođeni 1997. su porazili Omladinca rezultatom 3:0, a strijelci za Hajduk su bili Rapaić dva i Brkić. I Hajdukova generacija 1995. je porazila Omladinca, a rezultat je bio 5:1. Golove su postigli: Mujan, Pašalić, Odak, Kušeta i Batinić.

Hajdukovci rođeni 1998. su porazili Vinjane rezultatom 1:0, a pogodak je zabio Gudelj u 40. minuti. Generacija rođena 1996. je porazila Vinjane 4:0, strijelci su bili: Blažević, Baturina, Sunara i Vuco. Utakmicu je obilježio prekrasan gol Vilibalda Vuce, udarac s više od dvadesetpet metara - lopta je završila u rašlje. Vilibald je sin pjevača Siniše.
---------------

Hajdukova generacija rođena 1999. koju trenira Vik Lalić je sa 4:0 porazila Solin, a mrežu su tresli Skorup dva puta, te Grgić i   Filipović.