Bili tići: Bolji od Šibenika

31/10/2009 - 17:28 sati

Juniori Hajduka su porazili Šibenik u prvenstvenoj utakmici rezultatom 4:1, a junak susreta je bio Lendrić (18., 32. i 55. minuta), koji je zabio 3 zgoditka. Jedan gol je zabio Pešić u 70. minuti. Igrači trenera Glavaša su dominirali terenom i bili su mnogo kvalitetniji od suparnika.

Hajduk je igrao u ovom sastavu:
Stipica, Bekavac(od 50. Čulav), Boljat(od 55. Čerina), Glumac, Mić, Bradarić, Vukčević, Vuković, Lendrić(od 70. Zulim), Pešić, Caktaš (od 60. Repić).
-----------------------------------

Kadeti Hajduka su u dramatičnoj utakmici pobijedili Šibenik 3:2. Šibenčani su vodili 2:0, a do kraja prvog poluvremena hajdukovci su golovima Tomičića (27. i 35. minuta) izjednačili. Pobjedonosni pogodak postigao je Livaja u 65. minuti.

Opačak, Dodig, Bašić, Vladović, Štimac(od 20. Milaković), Arapović, Gusić(od 55. Jelavić), Runje (od 70. Kaša), Livaja, Grčić, Tomičić.
------------------------------------

Hajduk II (1994.godište) kojeg trenira Mladen Jurić je u Dugom Ratu porazio Orkan rezultatom 1:0, a pobjednički pogodak je postigao Džoni u posljednoj minuti utakmice.
---------------------------------

Generacija hajdukovaca rođena 1995. je u Sinju porazila Junak rezultatom 6:0, a zgoditke su postigli Batinić, Galić, Matijašević, Pašalić i Odak, jedan gol su Sinjani zabili sami sebi.

Generacija Hajduka rođena 1997. je u Sinju remizirala protiv Junaka 1:1, a jedini gol za Hajduk je postigao Rapaić.
-------------------------------------

Generacija rođena 1996. je na igralištu Dalmatinca pobijedila Primorca iz Stobreča rezultatom 4:2, s tim da je za Bijele tri gola zabio Primorac i jedan Blažević.

Na Dalmatinca je igrala i generacija rođena 1998. i pobijedila Primorca iz Stobreča rezultatom 1:0 pogotkom Antonija Ćurića.