Bijeli u generalci pred nastavak sezone svladali Dinamo Kijev

24/1/2020 - 18:05 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Zimske pripreme 2020."
Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0Hajduk - Dinamo Kijev 1:0
Hajduk - Dinamo Kijev 1:0

Nogometaši Hajduka uspješno su završili dvotjedne pripreme u turskom Beleku. Bijeli su golom Stipe Radića u 90. minuti susreta, nakon sjajnog ubačaja Tonija Teklića, svladali ukrajinsku momčad Dinamo Kijev.

Čvrstu utakmicu vidjeli smo na obje strane, no hajdukovci su imali veći broj prilika tijekom cijelog dvoboja uz promašeni jedanaesterac Mije Caktaša u prvom dijelu nakon što je prethodno u šesnaestercu oboren Leon KrekovićHajduk je uz tri pobjede i jedan neriješeni ishod uz gol-razliku 10:2 zaključio pripreme u Turskoj i sutra se vraća u Split.

Dodajmo kako su posljednje dvije utakmice Bijeli odigrali u sklopu Gloria Cupa koji se po prvi put održava u Beleku, a na kojem su uz Hajduk sudjelovali još Dinamo Kijev i Vardar. Bijeli su na koncu osvojili ovaj mini turnir te im je organizator nakon završetka utakmice dodijelio prigodni pokal.

Prvi prvenstveni ogled u nastavku sezone Bijeli igraju u nedjelju 2. veljače protiv momčadi Varaždina na stadionu Anđelko Herjavec (15:00)