ŽNK Split - ŽNK Hajduk  3:2 (2:1)
14. kolo HNLŽ
Igralište: Park mladeži
Sutkinja: Jelena Pejković (Split)
Strijelkinje: 1:0 Pedersen (34), 2:0 Ivanuša (35), 2:1 Bagarić (42), 2:2 Grebenar (87), 3:2 Zajmi (90+3)

Hajduk: Prljević, Prskalo (od 46. Vlajčević), Turkalj (od 74. Herceg), Grebenar, Čanjevac, Brnić,  Nedeva, Bakalar, Kukavica, Bagarić (od 79. Dugandžić), Petković (od 74. Mišura).

Nogometašice Hajduka poražene su u gradskom derbiju pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade. Igračicama trenerice Tamare Benković je pobjeda trebala kako bi izborile nastup u doigravanju za prvaka 1 HNLŽ. Iako je ŽNK Split imao inicijativu i nekoliko dobrih prilika, Bijele su držale 0:0 prvih pola sata, a onda su u samo dvije minute primile dva pogotka i činilo se da je derbi odlučen.

No, Branka Bagarić vratila je nadu pogotkom u 42. minuti, tako da se na odmor otišlo s rezultatom 2:1.

Kada je Andrea Grebenar, koja je prekomandirana u napad, tri minute prije kraja svladala Stephanie Ceciliju Bukovec ukazao se tračak nade i Bijele su krenule potpuno otvorenog garda, ali pogodak Luane Zajmi duboko u nadoknadi donio je domaćem sastavu sva tri boda.