1. HNLŽ: ŽNK Hajduk - ŽNK Viktorija 10:0

ŽNK Hajduk - Utakmice

ŽNK Hajduk – ŽNK Viktorija  10:0 (6:0)
12. kolo HNLŽ
Sudac: Josip Budan (Podgradina)
Strijelkinje: 1:0 Mišura (20), 2:0 Čanjevac (25), 3:0 Grebenar (26), 4:0 Musić (34-ag), 5:0 Čanjevac (38), 6:0 Bakalar (43), 7:0 Bakalar (64), 8:0 Grebenar (66), 9:0 Čanjevac (72), 10:0 Dugandžić (83)
Hajduk: Matković, Nedeva, Grebenar, Herceg, Čanjevac (od 73. Petković),  Mišura (od 73. Bulum), Bakalar (od 73. Milojević), Vlastelica, Kukavica (od 55. Deranja), Dugandžić, Patock (od 55. Vlajčević).
Nogometašice Hajduka u prvom nastupu u nastavku prvenstva ostvarile su visoku pobjedu protiv posljednje plasirane ekipe Viktorije.

Igračice trenerice Tamare Benković bile su vrlo efikasne i gošće ispratile kući s deset golova u mreži. Najbolji periodi gošći bili su na počecima oba poluvremena, kada su uspijevale parirati Bijelima, ali unatoč tome Gabriela Bajan 10 puta je morala po loptu u mrežu.

Nakon dvije pogođene prečke u prvih sedam minuta, Hajduk je u vodstvo došao u 20. minuti. Antonia Mišura iskosa s lijeve strane lijepo je pogodila suprotni gornji kut, a gostujuća vratarka uspjela je samo dodirnuti loptu. Pet minuta kasnije Janja Čanjevac glavom iskosa postiže drugi pogodak, a samo minutu kasnije nakon kornera i udarca Andreje Grebenar glavom, rezultat je 3:0. Nakon nesretnog autogola Belme Musić, prvo poluvrijeme su lijepim potezima zaključile Čanjevac i Ana Bakalar. Za 5:0 Čanjevac je iz prve prizemnim udarcem pogodila malu mrežu, a onda je Bakalar odigrala dupli pas s Mišurom i iskosa s preko 20 metara snažnim udarcem pogodila suprotni kut.

Bijele nisu stale niti u nastavku, nakon 19 minuta bez većih uzbuđenja, postigle su još četiri pogotka. Lijepu akciju s lijeve strane Bakalar je završila udarcem za 7:0. Potom je akcija sa suprotne strane završila ubačajem za Grebenar, koja je smirila loptu i iz poluokreta je sa sedam metara zakucala pod prečku. Do kraja utakmice Čanjevac je još jednom bila precizna glavom, a posljednji pogodak udarcem iz daljine postigla je Gabrijela Dugandžić