Datum: 18/5/2024
1. HNLŽ: ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0

18/5/2024 - 16:08 sati
ŽNK Hajduk - Utakmice
ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0
ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0

ŽNK Hajduk - ŽNK Dinamo 2:0 (1:0)
SuperSport 1. HNLŽ - Liga za prvaka
Sudac: Matej Čulina (Pridraga)
Strijelkinje: 1:0 Grebenar (14), 2:0 Herceg (73)
HAJDUK: Fiket, Čikotić, Pedić, Bukač, Prskalo (od 68. Patock), Bakalar (od 62. Herceg), Kukavica, Mišura (od 83. Petković), Matulich, Grebenar, Vlastelica (od 46. Bagarić).
Utakmicu su otvorile gošće u 5. minuti preko Jyoti nakon pogreške u obrani Bijelih, ali nije to ugrozilo vrata Laure Fiket. Osam minuta kasnije ista igračica opet izbija sama pred vratarku Hajduka koja odlično zaustavlja njen prizemni udarac.
Hajduk je imao posjed, ali ne i ozbiljnijih šansi, sve do 14. minute kada Bijele dolaze u vodstvo. Andrea Grebenar je zaobišla istrčalu Anu Filipović nakon milimetarski točne dubinske lopte Ane Bakalar i dovela domaće u prednost. Opet su Bijele u akciji 10 minuta kasnije, kada Bakalar s osam metara tuče tik uz vratnicu iz voleja. Nakon nešto više od pola sata igre pokušava i Laura Vlastelica, ali je sigurna Filipović. Gošće su pokušavale ubačajima u šesnaesterac bijelih, ali sve je to bilo bezopasno do 42. minute kada Fiket brani još jedan opasan pokušaj.
Prvih 15 minuta nastavka proteklo je bez ozbiljnije ugroze za golove na obje strane, iako su Hajdučice pritiskale. Dinamo je zaprijetio u 63. minuti, ali je lopta otišla daleko od gola. Sedam minuta kasnije pokušava Gwen Patock iskosa, ali Filipović brani. Bijele su vodstvo povećale u 74. minuti. Iva Bukač odlično je izvela korner s desne strane, a Sara Herceg na samoj gol liniji ltijelom ugurala loptu u mrežu.
Do kraja susreta bilo je nekih poluprigoda za Bijele, ali se rezultat nije mijenjao. Hajdučice su tako upisale nova tri boda, a u sljedećem kolu na Poljudu dočekuju ŽNK Split.