Igralište: NK Olimpija
Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb)
Strijelkinje: 1:0 Medić (6), 2:0 Balić (30)
Hajduk: Prljević (od 55. Jonjić), Dugandžić (od 46. Kapitanović), Turkalj, Prskalo, Bakalar (od 46. Mišura), Čanjevac, Grebenar, Bagarić, Petković (od 65. Vlastelica), Kukavica, Patock (od 71. Bulum).

Nogometašice Hajduka poražene su na gostovanju u Osijeku s 2:0. Domaće igračice odlično su iskoristile dva prekida, koji su njihovo jako oružje i došle do tri boda.

Pogotke iz prekida postigle su Mejrema Medić i Lorena Balić. igračice trenerice Tamare Benković unatoč zaostatku od dva pogotka nisu se predavale, bile su ravnopravne u posjedu i pokušavale doći do pogotka.

Najveću priliku imala je Ana Bakalar, koja je u 28. minuti lobom prebacila Maju Belaj na vratima domaćih, ali je lopta u visokom luku pala na travu i preskočila vrata.

U drugom poluvremenu Osijek je imao priliku za povećanje vodstva, ali je Maria Kunštek iz jedanaesterca pogodila vratnicu.

U sljedećem kolu ŽNK Hajduk na Poljudu dočekuje sastav Agrama.