HNK Gorica -  ŽNK Hajduk  0:5 (0:2)
Magenta 1. HNLŽ - 5. kolo
Stadion: Gradski stadion Velika Gorica
Sutkinja: Anta Kederov (Zagreb)
Strijelkinje: 0:1 Bakalar (10), 0:2 Dulčić (38), 0:3 Grebenar (85), 0:4 Vlajčević (87), 0:5 Vlastelica (88)
Hajduk: Ristovski, Dulčić, Pedić (od 46. Čikotić), Bukač, Brnić (od 58. Vlajčević),  Bagarić (od 71. Sušak),  Bakalar, Mišura (od  46. Prskalo), Kukavica (od 68. Vlastelica), Čanjevac, Grebenar.
Nogometašice Hajduka ostvarile su visoku gostujuću pobjedu u 5. kolu Magenta 1. HNLŽ. Bijele su pobijedile Goricu s 5:0, a kuriozitet je da je pogotke postiglo pet različitih igračica.
Sastav trenerice Tamare Benković rano je došao u vodstvo, već u 10. minuti Ana Bakalar svladala je Mihaelu Ban i usmjerila tijek utakmice. Potom je Antonia Dulčić  u 38. minuti povisila vodstvo i s rezultatom 0:2 otišlo se na odmor.
Rezultat se u nastavku nije mijenjao sve do završnice, a onda je Hajduk s tri pogotka u razmaku od četiri minute došao do uvjerljive pobjede, domaću mrežu redom su zatresle Andrea Grebenar, Ivana Vlajčević i Laura Vlastelica.
U sljedećem kolu hajdučice gostuju kod ŽNK Splita.