1. HNLŽ:  ŽNK Viktorija - ŽNK Hajduk 0:11

1. HNLŽ: ŽNK Viktorija - ŽNK Hajduk 0:11

ŽNK Viktorija - ŽNK Hajduk 0:11 (0:4)
5. kolo HNLŽ
Igralište: Jelas
Sudac: Nikola Vuković (Osijek)
Strijelkinje: 0:1 Čanjevac (8), 0:2 Čanjevac (11), 0:3 Dugandžić (27), 0:4 Rusković (29), 0:5 Milojević (52), 0:6 Vlastelica (76), 0:7 Dugandžić (80), 0:8 Kapitanović (81), 0:9 Patock (83), 0:10 Patock (86), 0:11 Patock (90)
Hajduk: Jonjić, Deranja (od 78. Kapitanović), Turkalj (od 57. Sušak), Herceg, Čanjevac, Kukavica, Bakalar (od 46. Mišura), Vlastelica, Dugandžić, Rusković (od 46. Milojević), Bulum (od 57. Patock).

Nogometašice Hajduka na gostovanju u Slavonskom Brodu uvjerljivo su pobijedile ŽNK Viktoriju. Konačan rezultat bio je 0:11, a Bijele su u vrlo ranoj fazi utakmice dale naslutiti rasplet. Janja Čanjevac je u osmoj i 11. minuti gađala protivničku mrežu, a onda je u drugom dijelu prvog poluvremena domaća vratarka Lucija Leovac opet u samo tri minute dva puta vadila loptu iz mreže. Precizne su za Bijele bile Gabrijela Dugandžić i Lana Rusković.

S uvjerljivih 0:4 za ekipu trenerice Tamare Benković se otišlo na odmor, da bi se u 52. minuti Ozana Milojević nakon samo šest minuta u igri  također upisala u strijelkinje. U finišu utakmice domaća ekipa se sasvim predala te je primila čak šest pogodaka u zadnjih 14 minuta. Završnu seriju pogodaka otvorila je Laura Vlastelica, potom je drugi pogodak postigla Dugandžić, da bi Josipa Kapitanović mrežu zatresla samo tri minute nakon što je ušla u igru. Malo više trebalo je Gwen Patock da namjesti nišanske sprave. Ona je u 57. minuti zamijenila Ljubicu Lorenu Bulum, a potom protivničku mrežu pogađala čak tri puta u periodu od 83. do 90. minute.

U sljedećem kolu Bijele gostuju u Zadru, a protivnik im je ŽNK Donat.