'Sedmica' juniora protiv Bjelovara, uz pet golova Čuića

22/8/2021 - 20:44 sati

Juniori: Hajduk – Bjelovar  7:0 (3:0)
Utakmica 3. kola Prve HNL
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Antunović (13), 2:0 Čuić (22), 3:0 Antunović (28), 4:0 Čuić (46), 5:0 Čuić (72), 6:0 Čuić (78), 7:0 Čuić (86-11 m)

Hajduk: Silić (od 46. Mišević), Posinković, Vladušić (od 46. Jurić-Petrašilo), Škaričić (od 46. Bradarić), Dominić (od 46. Hrgović), Krolo, Pukstas, Brkljača (od 46. Jakir), Domančić (od 54. Capan), Antunović (od 71. Želalić), Čuić.

Juniori Hajduka s visokih 7:0 su pobijedili Bjelovar u utakmici 3. kola 1. HNL. Momčad trenera Marijana Budimira zagospodarila je terenom od samog početka i u prvih pola sata postigla tri pogotka. Dvostruki strijelac bio je Mate Antunović, a jednom se u strijelce upisao i Filip Čuić.

Odmah na startu nastavka, Čuić je u mrežu pospremio ubačaj Šimuna Hrgovića s lijeve strane te izjednačio dotadašnji Antunovićev golgeterski učinak. Antunović je u 71. minuti zamijenjen Ivanom Lukom Želalićem, a u preostalih 19 minuta Čuić je još četiri puta zatresao mrežu Bjelovara, s tim što mu je jedan pogodak poništen zbog zaleđa.

Jednom je mladi Hajdukov napadač poentirao desnom nogom iskosa nakon lijepe dubinske lopte Luke Posinkovića, potom je bio najspretniji u skoku i postigao gol glavom nakon kornera Marka Capana s desne strane, a sedmi pogodak postigao je s bijele točke nakon prekršaja na Posinkoviću.

U sljedećem kolu, juniori Hajduka su gosti Rijeke.