Pioniri: HAJDUK – ŠIBENIK 6:1 (4:0)
Prva HNL - 19. kolo
Pomoćni teren stadiona Poljud
Sudac: Toni Bešker (Solin)
Strijelci: 1:0 Krolo (6), 2:0 L. Petrović (15), 3:0 L. Petrović (20), 4:0 Krolo (33-11 m), 4:1 Škugor (45), 5:1 M. Petrović (56), 6:1 L. Petrović (69)

HAJDUK: Silić, Vukman, Prpić, Bradarić, Krolo (od 40. Jakir), Brkljača (od 40. Glavina), Letaj (od 40. Dominić), Ćubelić (od 36. Žulić), Mihovilović (od 36. M. Petrović), Čengić, L. Petrović

Hajdukovi pioniri uvjerljivo su pobijedili Šibenik u utakmici 19. kola 1. HNL. Bijeli su poveli u šestoj minuti, Ivan Krolo pogodio je glavom nakon kornera. Potom se dva puta u strijelce upisao Leonardo Petrović, a Ivan Ćubelić u 28. minuti iz kaznenog udarca je pogodio vratnicu. Pet minuta kasnije sudac Toni Bešker još jednom je pokazao na bijelu točku nakon prekršaja na Kristijanu Mihoviloviću. Ovog puta loptu je uzeo Krolo i precizno pogodio desni kut vratara Marka Benata, koji jpogodio stranu, ali je bio prekratak. Šibenčani su smanjili u 45. minuti preko Duje Škugora koji je pobjegao obrani Bijelih i zaobišao vratara Tonija Silića te poslao loptu u praznu mrežu. Završetak utakmice obilježio je najbolji igrač susreta Leonardo Petrović. Najprije je u 56. minuti asistirao bratu Mislavu za peti pogodak, a potom je u 69. minuti postavio konačan rezultat utakmice.

Kadeti: HAJDUK – ŠIBENIK 7:2  (3:1)
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Šarić (10), 2:0 Brnić (21), 3:0 Brnić (27), 3:1 Dražić (40), 4:1 Jenjić (48), 4:2 Lokin (57), 5:2 Brnić (60), 6:2 Topić (77), 7:2 Topić (79)

HAJDUK: Runje, Iličić, Škaričić, Vušković (od 41. Vujčić), Galić, Jurica (od 53. Belančić), Brnić (od 70. Topić), Jenjić, Buble (od 65. Nikl), Čuić, Šarić (od 59. Lauš)

Momčad Igora Tolića u vodstvo je došla već u 10. minuti susreta, grešku u obrani gostiju iskoristio je Ivan Šarić i zatresao gostujuću mrežu s ruba šesnaesterca. Potom se dvaput u strijelce upisao raspoloženi Ivan Brnić, najprije je smireno pogodio mrežu gostiju nakon lijepog dubinskog proigravanja Bruna Jenjića, a potom je glavom bio precizan iz blizine nakon ubačaja Šarića s lijeve strane.  Gosti su smanjili u posljednjim trenucima prvog dijela, nakon kornera s desne strane Ante Dražić je snažnim udarcem iz gužve s osam metara zakucao loptu u mrežu. Jenjić je u 48. minuti opet povećao vodstvo Bijelih nakon prizemnog ubačaja s lijeve strane, a gosti vraćaju neizvjesnost devet minuta kasnije pogotkom Pjera Lokina. Tri minute kasnije Brnić još jednom bježi obrani gostiju i pogađa za 5:2, a do kraja susreta u strijelce se dvaput upisuje i Domagoj Topić koji je u 70. minuti zamijenio najboljeg igrača utakmice Brnića.