Utakmica 20. kola 1. HNL za pionire
Zaprešić, igralište Š.R.C. Zaprešić
Gledatelja: 50
Sudac: Filip Meglić (Krapinske Toplice)
Strijelci: 0:1 Ljubičić (3.), 0:2 Pervan (48.), 0:3 Kekez (54.), 0:4 Unušić (69.)
HAJDUK: Perić, Unušić, Bekavac (od 36. Babić), Pervan (od 54. Mandušić), Pelivan, Galić, Topić, Bebić (od 36. Klarić), Ljubičić (od 49. Kekez), Biuk, Mamić.

Pioniri Hajduka uvjerljivo su pobijedili Inter u gostima. Utakmica je završena pobjedom bijelih od 4:0, a momčad trenera Jure Srzića povela je već u 3. minuti preko Marina Ljubičića. Rezultat se nije mijenjao do 48. minute i pogotka Nikole Pervana kojim je Hajduk povećao prednost. Do kraja utakmice u strijelce su se upisali Luka Kekez i Bruno Unušić, pa je po završetku utakmice semafor pokazao visokih 4:0 u korist gostiju.

---

Kadeti: INTER - HAJDUK 1:1
Utakmica 20. kola 1. HNL za kadete
Zaprešić, igralište Š.R.C. Zaprešić
Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić)
Strijelci: 0:1 Blagaić (52.), 1:1 Bišćan (68.)
HAJDUK: Baždarić, Šantalab, Karabatić, Ševelj, Radić, Čuić, Brnić, Jenjić (od 41. Blagaić), Bajić, Šarić (od 65. Kreković), Šego.

Igrači trenera Siniše Oreščanina u Zaprešiću su prekinuli niz od devet uzastopnih pobjeda u službenim utakmicama. Bijeli su ovog puta osvojili bod, konačan  rezultat bio je 1:1, a oba pogotka postigli su igrači s klupe. Hajduk je poveo u 52. minuti preko Jakova Blagaića, a 68. minuti konačan rezultat postavio je Fran Bišćan

Pionire i kadete bijelih već u utorak očekuje gostovanje kod Slaven Belupa u Koprivnici.