Toma Bašić strijelac u pobjedi U-21 Hrvatske protiv Slovenije

23/3/2017 - 18:32 sati

Hajdukov igrač Toma Bašić zabio je drugi gol u 3:0 pobjedi U-21 reprezentacije Hrvatske u prijateljskom ogledu protiv Slovenije odigranom danas u Nedelišću. Veznjak Bijelih zabio je pogodak u 35. minuti dvoboja, a izašao je na poluvremenu.

Od igrača Hajduka svih 90 minuta nastupio Nikola Vlašić. Vratar Ivo Grbić ušao je na početku drugog dijela i odradio 45 minuta bez primljenog pogotka. Frane Vojković nastupio je posljednjih pola sata, dok je od 65. minute u igri bio i Petar Bosančić.

Gambija Hamze Barryja je u prijateljskoj utakmici u Rabatu poražena od domaćina Maroka rezultatom 2:1.

Luka Pasariček ušao je u 86. minuti umjesto Luke Ivanušeca u prvom susretu turnira Elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo u kojem je Hrvatska U-19 u posljednjoj minuti izgubila od domaćina Portugala rezultatom 2:1.