Remi pionira i kadeta na gostovanju kod Istre 1961

PIONIRI: Istra 1961 - Hajduk  3:3 (1:1)
1. HNL – 21. kolo
Stadion: Arena Hospitality Group, Medulin
Sudac: Luka Milković (Viškovo)
Strijelci: 0:1 Huram (13), 1:1 Saina (17), 1:2 Slavka (52), 1:3 Slavka (64), 2:3 Saina (67), 3:3 Veljačić (70)
Hajduk: Burger, Slatina (od 61. Peruzović), Krešić, Paštar, Domazet,  Matko (od 61. Katuša), Huram (od 61. Ruščić), Ruso (od 46. Ćukušić), Alujević, Pjević (od 46. Tomas), Slavka.
Pioniri Hajduka osvojili su bod na gostovanju u Medulinu. Domaća Istra 1961 u samom finišu je izbjegla poraz. Nakon prvih 35. minuta rezultat je bio 1:1. Adam Huram u 13. minuti doveo je Bijele u vodstvo, a četiri minute kasnije stvari je na početak vratio Diego Saina.
U nastavku je izuzetno raspoložen bio Ivano Slavka. S dva pogotka doveo je Bijele u opipljivo vodstvo i samo šest minuta prije kraja utakmice na semaforu je svijetlilo 1:3. Tada slijedi čudesni povratak domaćina, Saina se po drugi put upisao u strijelce u 67. minuti, a Endi Veljačić je pogotkom u posljednjoj minuti postavio konačnih 3:3.

-

KADETI: Istra 1961 - Hajduk  0:0
Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka)
Hajduk: Mašković, Čular (od 55. Beidenegl), Čupić (od 80. Papić), Kralevski, Proleta, Vojvodić, Pranić (od 80. Ivanišević Dvornik), Bistre (od 39. Medvid), Perko (od 55. Mišura), Bokan, Zudin (od 80. Mušura).
Utakmica pionira Istre 1961 i Hajduka završila je bez bodova i obje momčadi osvojile su po jedan bod. Radi se o zaostaloj utakmici 21. kola, a kako se istovremeno u Velikoj Gorici održava Proljetni kamp U-17 reprezentacije, trener Bijelih Luka Vučko nije mogao računati na šestoricu pozvanih reprezentativaca – Ivana Bosančića, Duju Milišića, Branimira Mlačića, Sebastijana Kajtazija, Ivana Oru i Zvonimira Hrastovića.