Gledatelja: 100
Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb)
Strijelac: 1:0 Išlić (49)
HAJDUK: Silić, Vukman, Pelivan, Krolo, Bradarić (od 21. Vuko), Želalić (od 63. Posinković), Dominić, Čubelić, Petrović, Čengić (od 44. Jakir), Mihovilović (od 40. Sučić).

Pioniri Hajduka u zaostaloj utakmici 10. kola 1. HNL minimalno su poraženi na gostovanju kod Lokomotive. U izjednačenoj utakmici s dosta prilika na obje strane igrač odluke bio je Luka Išlić, koji je nakon jednog prekida u 49. minuti svladao Tonija Silića i donio tri boda svojoj momčadi.

_ _ _

Kadeti: LOKOMOTIVA – HAJDUK  1:2 (0:1)
Utakmica 10. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Ante Čuljak (Zagreb)
Strijelci: 0:1 Jenjić (22), 0:2 Brnić (47), 1:2 Dajčer (62-11 m)
HAJDUK: Runje, Iličić, Vušković, Vujčić, Škaričić (od 60. Belančić), Jurica, Jenjić, Čuić (od 79. Popić), Šarić (od 77. Topić), Buble (od 64. Mamut), Brnić.

Kadeti su bili uspješniji i upisali tri nova boda. Igrači trenera Igora Tolića do dobro su ušli u utakmicu, kontrolirali su igru te došli do vodstva u 22. minuti. Raspoloženi Ivan Brnić probio je lijevu stranu i ubacio na drugu stativu, a Bruno Jenjić je iz prve snažno šutirao s desetak metara u suprotni kut vratara domaćih Ivana Luke Lukića. Rezultat je ostao nepromijenjen do 47. minute kada je Brnić uzeo loptu na svojoj polovici, odigrao dupli pas s Marijom Čuićem te se sjurio do protivničkog gola i preciznim udarcem svladao domaćeg vratara. Lokomotiva je počasni gol postigla u 62. minuti, strijelac je s bijele točke bio Luka Dajčer. Do kraja se rezultat nije mijenjao, Hajduk je bez problema očuvao vodstvo i ostvario 12. pobjedu u 14 kola.

Dan ranije pioniri II i kadeti II igrali su u Pločama protiv Jadrana LP. Pioniri su poraženi s 2:0, a utakmica kadeta završena je rezultatom 1:1.