Poljud, Pomoćno igralište stadiona Poljud
Sudac:  Antonio Krišto (Solin)
Strijelci: 1:0 Čengić (9), 2:0 Mihovilović (40), 3:0 Petrović (51)
HAJDUK: Silić, Vukman, Krolo (od 43. Žulić), Pelivan (od 52. Bradarić), Prpić, Dominić, Letaj (od 48. Želalić), Ćubelić, Čengić (od 36. Jakir), Mihovilović, Petrović (od 52. Posinković).

Pioniri Hajduka u zaostaloj utakmici 17. kola 1. HNL pobijedili su Zagreb s 3:0. Bijeli su prikazali bolju igru i zasluženo osvojili sva tri boda. Igrači trenera Jure Srzića poveli su već u 9. minuti. Elvis Letaj probio je lijevu stranu i ubacio u sredinu, a Ivo Čengić bio je najspretniji i svladao protivničkog vratara. Asistent kod drugog gola Bijelih bio je Ivan Krolo, njegovu loptu Kristijan Mihovilović lijepo je prihvatio i poentirao za 2:0. Na sličan način postignut je i treći pogodak, Ivan Ćubelić dao je loptu u prostor za Leonarda Petrovića koji zaobilazi gostujućeg vratara i postavlja konačan rezultat utakmice.

---

Kadeti: HAJDUK – ZAGREB  4:1 (3:0)
Utakmica 17. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Marino Majstrović (Split)
Strijelci: 1:0 Jenjić (11-11 m), 2:0 Buble (34), 3:0 Šarić (38), 3:1 Pejić (49), 4:0 Brnić (65)
HAJDUK: Sentić, Iličić (od 41. Mamut), Vušković (od 67. Vivodinac), Vujčić, Milinović (od 60. Belančić),  Galić (od 50. Jurica), Jenjić, Popić (od 50 Čuić), Buble, Šarić, Brnić.

Kadeti Hajduka bili su također uvjerljivi, mreža gostujućeg vratara Davora Kavčića zatresla se četiri puta. Hajduk je došao u vodstvo u 11. minuti, a strijelac je s bijele točke bio Bruno Jenjić. Pitanje pobjednika igrači trenera Igora Tolića riješili su prije odlaska na odmor s dva pogotka u režiji Luke Buble i Ivana Šarića. U drugom dijelu bilo je manje uzbuđenja, a ritam utakmice umrtvljen je i s čak osam zamjena na obje strane. Ipak vidjeli smo dva pogotka, počasni pogodak za goste postigao je Ilan Pejić, dok je konačan rezultat postavio Ivan Brnić.