Utakmica 24. kola 1.HNL
Igralište: Robert Komen
Gledatelja: 100
Sudac: Marko Cvijović (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Tornato (50), 2:0 Kovačević (52), 2:1 L. Petrović (55), 3:1 Znamenaček (61-11 m)
HAJDUK: Silić, Posinković, Krolo,Vuko,  Bradarić, Brkljača (od 51. Glavina), Dominić, Žulić (od 62. Jakir), Letaj (od 36. M. Petrović), Mihovilović (od 53. Sučić), L. Petrović.

Pioniri Hajduka poraženi su na gostovanju u Rijeci rezultatom 3:1, a svi golovi postignuti su u posljednjih 20 minuta susreta. Domaćin je poveo u 50. minuti, nakon kombinacije na malom prostoru Julian Tornato je izbio sam pred Tonija Silića i pogodio mrežu. Dvije minute kasnije Borna Kovačević je iskoristio jednu pogrešku u obrani Bijelih i povećao domaće vodstvo. Leonardo Petrović i u ovoj utakmici je nastavio svoj niz efikasnosti, lijepim udarcem sa 17 m je svladao domaćeg vratara Antonija Frigana. Pokušali su igrači trenera Jure Srzića doći i do izjednačenja, ali nisu uspjeli, konačan rezultat postavio je u 61. minuti udarcem s bijele točke Filip Znamenaček.

---

Kadeti:  RIJEKA - HAJDUK  2:0 (0:0)
Sudac: Marko Linić (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Zrilić (74), 2:0 Bernobić (76)
HAJDUK: Sentić, Iličić (od 30. Galić), Vujčić, Vušković , Milinović (od 76. Škaričić), Jurica, Čuić (od 70. Belančić), Jenjić, Buble (od 64. Nikl), Šarić, Brnić.

I kadeti su doživjeli poraz na gostovanju u Rijeci. Momčad trenera Igora Tolića dominirala je u posjedu i pokušavala kombinatornom igrom doći do pogotka, ali je blok domaćina bio čvrst. Propustili su Bijeli dvije velike prilike, jednom je u izglednoj situaciji označeno zaleđe, a drugi put je udarac Marija Čuića bio za malo neprecizan. Odluka je pala u posljednjih šest minuta utakmice. Domaćina je u vodstvo doveo Filip Zrilić koji se najbolje snašao nakon izvedenog kornera, a konačan rezultat postavio je Donato Bernobić nakon dobro odigrane polukontre.