Kadeti ostvarili pobjedu, pionirima bod u Sesvetama

Gledatelja: 50
Sudac: Matija Pajvot (Vrbovec)
Strijelci: 0:1 Ljubičić (25), 1:1 I. Palić (70)
HAJDUK: Perić, Unušić,  Bekavac (od 65. Babić), Pelivan (od 48. Gulišija), Galić, Čubelić, Topić, Mamić (od 44. Kekez), Ljubičić (od 50. Botica), Biuk, Klarić.

Pioniri Hajduka osvojili su bod u Sesvetama, u utakmici 22. kola 1. HNL. Utakmica je završena rezultatom 1:1.  Hajdukovci su poveli u 25. minuti preko Marina Ljubičića, kojem je to bio četvrti pogodak u proljetnom dijelu prvenstva. Igrači trenera Jure Srzića u drugom dijelu su uspješno čuvali vodstvo do samog kraja utakmice, a onda je u 70. minuti Ivan Palić, koji je ušao u igru u 44. minuti pronašao put do mreže gostujućeg vratara Ivana Perića i donio domaćinima jedan bod.

---

Kadeti: SESVETE - HAJDUK  0:2
Utakmica 22. kola 1. HNL za kadete
Sudac: Vlatko Mlinarić (Sisak)
Strijelci: 0:1. Šarić (62.), 0:2 Vušković (66)
HAJDUK: Baždarić, Vušković, Karabatić (od 76. L. Radić), Ševelj (od 76. Šantalab), S. Radić, Čuić (od 58. Šarić), Kreković (od 70. Milinović), Brnić (od 73. Sušić), Bajić, Blagaić, Šego.

Kadeti Hajduka osvojili su tri boda u Sesvetama u utakmici s istoimenim domaćinom. Bijeli su dugo lomili otpor domaćina i stigli u vodstvo u 62. minuti. Prvi pogodak za momčad trenera Siniše Oreščanina u 62. djelo je Ivana Šarića, koji je samo četiri minute ranije ušao u igru umjesto Marija ČuićaPotvrda pobjede stigla je četiri minute kasnije, a protivničku mrežu za konačnih 0:2 zatresao je Mario Vušković

U sljedećem kolu pioniri i kadeti bijelih će ugostiti Šibenik, a prije toga kadeti će u srijedu na Poljudu biti domaćini Lokomotivi u prvoj utakmici polufinala Hrvatskog nogometnog kupa.