Kadeti Hajduka plasirali se u finale Kupa

Uzvratna utakmica polufinala Kupa za kadete
Zagreb, igralište Kajzerica
Gledatelja: 50
Sudac: Mihalj Jurica (Velika Mlaka)
Strijelci: 0:1 Šego (5), 0:2 Brnić (10), 0:3 Bajić (14), 0:4 Kreković (30), 1:4 Zdunić (53. - 11 m.), 2:4 Zdunić (61)
HAJDUK: Baždarić, Vušković, Karabatić, Ševelj, Radić (od 41. Vujčić), Čuić (od 59. Jenjić), Kreković (od 41. Šarić), Brnić, Bajić (od 41. Milinović), Blagaić, Šego (od 41. Romić).

Kadeti Hajduka u Zagrebu su u uzvratnoj utakmici polufinala Hrvatskog nogometnog kupa pobijedili Lokomotivu s 4:2 i ukupnim rezultatom 10:2 se plasirali u finale.

Bijeli su se odmah nametnuli i u 30 minuta čak četiri puta zatresli mrežu domaćih. Strijelci za momčad trenera Siniše Oreščanina bili su Michele Šego, Ivan Brnić, Jurica Bajić i Leon Kreković. Domaćin je u nastavku ublažio poraz, a dvostruki strijelac bio je Bruno Zdunić.

U finalnom susretu sastat će se Hajduk i Dinamo.