Hajduk II upisao novu domaću pobjedu i zasjeo na čelo ljestvice

25/9/2016 - 17:05 sati
Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0Hajduk II - OSK 3:0
Hajduk II - OSK 3:0

Nogometaši Hajduka II upisali su novu domaću pobjedu u 3. HNL jug. Rezultatom 3:0 svladali su OSK iz Otoka i osvojili nova tri boda.

Iako su od samog početka dominirali susretom, igrači Marka Loze i Vika Lalića nisu u prvom dijelu uspjeli pronaći put do mreže gostiju iz Otoka.

U drugom poluvremenu Bijeli su uspjeli materijalizirati dominaciju na terenu. Prvi pogodak djelo je Mastelića u 66. minuti iz jedanaesterca nakon što je prethodno u kaznenom prostoru srušen Vrljičak. Drugi žuti, odnosno crveni karton zbog prekršaja dobio je igrač OSK-a N. Bašić. U 80. minuti zbog prigovora je drugi žuti karton dobio i P. Bašić

Drugi pogodak postigao je također Mastelić volejem s 10-ak metara. Hajdukovom napadaču ovo je 5. prvenstveni zgoditak. Konačan rezultat postavio je Kalik u 87. minuti.

Hajduk II nastupio je u sljedećem sastavu:  Grbić, Relota (od 69. Budalić), Milić, Jozić, Vrljičak, Hairlahović, Kalik, Mujan (od 46. Basha), Jandrek (od 46. Jurić), Pejić, Mastelić.

Nakon 6 odigranih kola momčad Marka Loze i Vika Lalića ima 13 bodova i nalazi se na čelu prvenstvene ljestvice. Iduće kolo nogometaši Hajduka II gostuju u Zmijavcima kod domaćina Croatije.