Hajduk II u pripremnoj utakmici poražen od slovačkog prvoligaša

Prijateljska utakmica
Split, pomoćni teren stadiona Poljud
Gledatelja: 50
Strijelac: Ewerton da Silva (18. i 24.)
Hajduk II (do 60. minute): Ljubić, Ciprić, Podobnik, Pasariček, Palaversa, Jurić, Kreković, Ćurić, Barišić, Batarelo, Babou.
Hajduk II (od 60. minute): Matijaš, Mayembe, Prtajin, Blagaić, Skorup, Krajina, Šuto, Batarelo, Deliu, Šeparović, Sahiti.

U drugoj pripremnoj utakmici tijekom zimske pauze Hajduk II je poražen od slovačkog prvoligaša Zlaté Moravce rezultatom 2:0.

Trener Siniša Oreščanin je kao i u prvom susretu koristio sve igrače iz zapisnika, jedna momčad igrala je do 60. minute, nakon čega je zamijenjena igračima s klupe.

U prvom poluvremenu gledali smo ravnopravan dvoboj u kojem se najbolje snašao gostujući napadač Ewerton da Silva. On je najprije u 18. minuti zabio za vodstvo svoje momčadi, a samo šest minuta kasnije povisio je na 2:0.

Nastavak je donio čvrstu i borbenu utakmicu, na obje strane vidjeli smo nekoliko dobrih prilika i poteza, međutim rezultat se do kraja nije mijenjao.

Sljedeća pripremna utakmica na rasporedu je u srijedu 7. veljače u Međugorju gdje će Hajduk II igrati protiv Viteza.