Hajduk II se vratio na pobjednički kolosijek i vrh ljestvice

1/10/2016 - 17:48 sati

Nogometaši Hajduka II upisali su novu domaću pobjedu. Na pomoćnom travnjaku poljudskog stadiona rezultatom 3:1 svladali su momčad Zmaja iz Makarske.

Poveli su igrači Marka Loze i Vika Lalića golom Delića iz jedanaesterca u 19. minuti nakon što je prethodno u kaznenom prostoru gostiju srušen Rapaić. Imali su gosti nekoliko prigoda za poravnanje, ali vratar Ljubić osujetio je sve njihove pokušaje.

Do povećanja vodstva došlo je u 78. minuti, a strijelac je bio Mujan na asistenciju Jandreka, a pobjedu je potvrdio Delić svojim drugim golom u 89. minuti, također na dodavanje Jandreka. Počasni gol za goste duboko u sudačkoj nadoknadi zabio je Filip Gojak.

Hajduk II nastupio je u sastavu: Ljubić, Perković, Kvesić (od 43. Vrljičak), Budalić (od 46. Jozić), Mijić, Pejić, Jandrek, Kalik (od 58. Hairlahović), Delić, Rapaić, Mujan.

Ovom pobjedom Bijeli su se nakon 8. kola vratili na vodeće mjesto ljestvice, a sljedeće nedjelje u Opuzenu gostuju kod drugoplasiranog Neretvanca.