Hajduk II poražen od Primorca (B) s 3:2

3/5/2016 - 18:42 sati
Autor: Frano Grgurević

Druga momčad Hajduka poražena je u utakmici 29. kola 3. HNL Jug od biogradskog Primorca rezultatom 3:2.

Utakmicu su obilježili preokreti, a na kraju su zadovoljni bili gosti koji se kući vraćaju s tri važna boda.

Već u prvoj minuti Primorac je poveo pogotkom Zubčića, a Hajduk je na poluvrijeme otišao s vodstvom 2:1, zahvaljujući dvostrukom strijelcu Prskalu.

Drugo poluvrijeme također bolje otvaraju gosti, koji do izjednačenja stižu drugim pogotkom  Zubčića u 53. minuti. Konačan rezultat i slavlje gostima donio je Luka Vodopija u 72. minuti, samo devet minuta nakon što je ušao u igru umjesto Erlića.

Trener Marijo Osibov u utakmici protiv Primorca (B) odlučio se za sljedeći sastav: Letica, Relota, Vrdoljak, Ismajli, Imamović, Jozić, Jandrek, Lanos (od 61. Simonović), Prskalo (od 74. Delić), T. Bašić, Puljić (od 81. Basha).