Mjesto: Dugopolje
Datum: 22/11/2017
Hajduk II poražen u Dugopolju

22/11/2017 - 15:15 sati
Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0Dugopolje - Hajduk II 2:0
Dugopolje - Hajduk II 2:0

DUGOPOLJE - HAJDUK II 2:0 (0:0)
Druga HNL, 16. kolo
Dugopolje, stadion Hrvatskih vitezova
Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica)
Strijelci: 1:0 Radovanović (85), 2:0 Špoljarić (90+2)

DUGOPOLJE: Banić, Špoljarić, Tešija, Mihaljević, Ždinjak (od 90. Turković), Primorac, Tomašević, Stojanovski (od 77. Varea), Radošević (od 70. Radovanović), Krstulović, Krišto
HAJDUK II: Grbić, Relota, Gruica, Batarelo, Bradarić, Nejašmić, Pasariček, Palaversa (od 70. Ćurić), Šeparović (od 81. Teklić), Šego, Delić (od 70. Kreković)

U zaostaloj utakmici 16. Kola 2. HNL, Dugopolje je u finišu utakmice došlo do pobjede protiv Hajduka II. U dosta izjednačenoj utakmici prvo poluvrijeme proteklo je bez većih prigoda. U drugom dijelu najveću priliku imao je Josip Špoljarić u 65. minuti, ali je njegov udarac s pet metara Ivo Grbić odlično obranio.

Odluka o pobjedniku pala je u posljednjih pet minuta. U 85. minuti je Filip Radovanović iskosa s desetak metara pogodio mrežu Hajduka II, a u sudačkoj nadoknadi je točku na ovaj susret stavio Josip Špoljarić. On je glavom s pet metara loptu ubacio u Grbićevu mrežu nakon ubačaja Petra Turkovića.

U međuvremenu su igrači trenera Siniše Oreščanina imali priliku za izjednačenje. Michele Šego u 90. minuti je u padu šutirao s pet metara, ali je obranio Ivan Banić