Remi Hajduka II i Solina

27/1/2018 - 16:31 sati
Hajduk II
Započela je prodaja pretplata za sezonu 2018/19!
Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2Hajduk II - Solin 2:2
Hajduk II - Solin 2:2

HNK HAJDUK II  - NK SOLIN 2:2  (1:2)
Prijateljska utakmica
Split, pomoćni teren stadiona Poljud
Gledatelja: 100
Strijelci: 1:0 Kreković (12), 1:1 Cicijelj (40), 1:2 Ožegović (45), 2:2 Skorup (67)

HAJDUK II (prvo poluvrijeme): Gujić, J. Bašić, Barišić, Batarelo, Čančar, Palaversa, Ćurić, Blagaić, Kreković, Babou, Krajina.
Hajduk II (drugo poluvrijeme): Ljubić, Šuto, Joao, Ševelj, Ciprić, Pasariček, Šeparović, Skorup, Deliu, Jurić, Prtajin.

U prvoj pripremnoj utakmici tijekom zimske pauze Hajduk II je na Poljudu remizirao s momčadi Solina. Konačan rezultat utakmice bio je 2:2,  a trener Siniša Oreščanin iskušao je 22 igrača.

Bijeli su došli u vodstvo u 12. minuti. Agilni Josip Bašić po četvrti put je probio lijevu stranu protivničke obrane i ubacio u šesnaesterac, a  Leon Kreković svladao protivničkog vratara.

Gosti su u finišu prvog poluvremena preokrenuli rezultat. Izjednačio je u 40. minuti Baldo Cicijelj odmjerenim udarcem s 14 metara, a u posljednjim trenucima Zvonimir Ožegović je udarcem iz blizine goste doveo u vodstvo.

U prvih sedam minuta drugoga djela Hajduk II je stvorio dvije lijepe prilike. Najprije je Luka Ciprić dugom loptom pronašao usamljenog Ivana Prtajina, ali je on izgubio korak i sustigli su ga protivnički stoperi. Potom je u situaciji jedan na jedan bio i Deni Jurić, njegovu bombu s 15 metara protivnički vratar je odlično obranio.

Poravnanje i konačan rezultat utakmice je bijelima donio Dino Skorup u 67. minuti, njegova bomba  s 25 metara je završila u gornjem lijevom kutu gola gostiju.