Datum: 14/10/2020
Remi Hajduka II i Solina pokraj Jadra

14/10/2020 - 16:45 sati
Hajduk II - Utakmice
Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1Solin - Hajduk II 1:1
Solin - Hajduk II 1:1

SOLIN - HAJDUK II  1:1  (0:1)
2. HNL – 6. kolo
Igralište: Pokraj Jadra
Gledatelja: 350
Sudac: Goran Pečarić (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Šarić (39), 1:1 Puljić (90+4)

SOLIN: Bender, Kušeta, Tomić, Veljača (od 64. Matova), Šošić (od 76. Baković), Puljić, Zeljković, Taraš, Relota (od 8. Iličić), Šimunac (od 64. Durdov), Laušić (od 46. Čovo).

HAJDUK II: Sentić, Muratović (od 70. Unušić), Radić, Barišić, Bekavac, ĆalušićFilipović (od 65. Grubišić),  Mijatović, Lauš (od 65. Ćubelić), Šarić (od 65. Tolaj), Brnić (od 90. Chinedu).

Druga momčad Hajduka u posljednjoj, četvrtoj minuti sudačke nadoknade ostala je bez dva boda na stadionu pokraj Jadra. Bijeli su nepotrebno izbili jednu loptu u korner i dali priliku domaćinu da pritisak u zadnjim minutama okruni pogotkom i jednim osvojenim bodom. Loptu ubačenu s desne strane Šime Puljić je glavom sa sedam metara poslao u mrežu nemoćnog Karla Sentića.

Bijeli su tako izgubili prednost stečenu u 39. minuti nakon lijepe akcije i ubačaja Ivana Brnića s desne strane te odlične rekacije Ivana Šarića koji je loptu oštrim udarcem s 15 metara poslao u desni kut.

Više zanimljivosti bilo je u nastavku, a momčad trenera Marija Despotovića pitanje pobjednika trebala je riješiti u 51. minuti kada su stvorili dvije čiste prilike. Najprije u situaciji dva na jedan Zvonimir Filipović nije uspio provući loptu do usamljenog Brnića, a četrdesetak sekundi kasnije je Brnić na prvoj vratnici proigrao Šarića čiji udarac iz blizine odlično brani Josip Bender.

Gosti su prije opisanog pogotka najviše prijetili iz prekida, a jedinu pravu priliku iz akcije imali su u 85. minuti kada je Ivan Durdov išao sam prema Sentiću koji je bio za sekundu brži te zatvorio kut i uspješno otklonio opasnost.

Nažalost, na samom početku utakmice nakon oštrog starta Branimira Barišića ozljeđen je domaći igrač Hrvoje Relota koji je odmah zamijenjen te mu je pomoć pružena u bolnici.