Remi Hajduka II i Dugopolja u prijateljskoj utakmici

9/2/2020 - 16:03 sati

Hajduk II i Dugopolje su na pomoćnom terenu stadiona Poljud odigrali prijateljsku utakmicu, koja je završena neriješenim ishodom. Konačan rezultat bio je 1:1, a poveli su gosti krajem prvog poluvremena preko Bernarda Bulbwe, koji je pobjegao obrani Bijelih i u situaciji jedan na jedan mirno matirao vratara Bijelih Vicu Baždarića

U 59. minuti druga momčad Hajduka dolazi do izjednačenja iz kaznenog udarca. Oboren je Jurica Bajić, a Jurica Pršir je bio siguran s bijele točke i svladao gostujućeg vratara Josipa Silića.

Trener Mario Despotović koristio je igrače koji nisu nastupili protiv Solina prije četiri dana. Za Hajduk II su nastupili: Baždarić (Sentić), Brnić, Vušković, Giljanović, Batarelo, Ciprić, Kosić (Martinović), Grubišić, Pršir, Bajić, Šarić.