2. HNL - 16. kolo
Zaprešić – bez gledatelja
Igralište: Ivan Laljak – Ivić

Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica)

Strijelci: 0:1 Kreković (22), 1.1 Zdunić (53), 2:1 Soldo (65), 3:1 Dobrić (71-11 m)

INTER: Križanović, Pleizer, Grgić, Šroler (od 86. Abramović), Soldo, Mbodji (od 46. Dunić), Goričan (od 90+2 Barić), Zdunić (od 90+2 Ljuboja), Vranjković (od 90+2 Plehan), Bosec, Dobrić.

HAJDUK II: Ninčević, Unušić (od 46. Filipović), Škaričić, Radić, Barišić, Bekavac (od 86. Burin), Ševelj, Čuić, Lauš (od 76. Šarić), Kreković (od 86. Šošić), Chinedu (od 66. Tolaj).

Inter je na svom terenu svladao drugu momčad Hajduka rezultatom 3:1. Prvi dio priao je Bijelima, a domaći su do pobjede došli preokretom u drugom poluvremenu. Momčad trenera Marija Despotovića povela je u 22. minuti golom Leona Krekovića. Stephen Chinedu je u prodoru nanizao trojicu igrača i odlično ubacio s desne strane, a Kreković je na drugoj vratnici zakucao loptu u mrežu.

Inter je do preokreta došao iz dva kornera, oba puta domaći su bili precizni nakon skoka i šuta glavom. Izjednačio u osmoj minuti drugoga dijela Bruno Zdunić, a potom je u 65. minuti domaće u vodstvo doveo Nikola Soldo.

Konačan rezultat je  71. minuti pogotkom s bijele točke postavio Lovro Dobrić, nakon prekršaja u šesnaestercu vratara Bijelih Ivana Ninčevića.  Hajduk II od 80. minute je igrao s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona u svlačionicu morao Vicko Ševelj.