Mjesto: Split
Datum: 11/11/2019
Poraz Hajduka II od Međimurja

11/11/2019 - 15:15 sati
Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3Hajduk II - Međimurje 0:3
Hajduk II - Međimurje 0:3

HAJDUK II - MEĐIMURJE  0:3 (0:0)
2. HNL – 13. kolo
Sudac: Ante Bundović (Bjelovar)
Strijelci: 0:1 Hajdinjak (60), 0:2 Šimičić (81), 0:3 Ivančić (82)

HAJDUK II: Matijaš, Relota, Radić, Batarelo, Ciprić, Skorup (od 70. Kosić), Pršir, Teklić (od 57. Bajić), Špikić (od 73. Kreković), Šego, Blagaić. Trener: Mario Despotović

MEĐIMURJE: Koprić, Vidović, Šimičić (od 87. S. Hlišć), Knezović, Hajdinjak (od 73. Čikvar), Ivančić, Novoselec, Brcković (od 90. Bacinger), Hudeček, Zanjko, N. Hlišć. Trener: Miljenko Dovečer

Hajduk II je poražen od Međimurja s 3:0 u utakmici 13. kola 2. HNL. Nakon prvog poluvremena bez izrazitijih prilika, Međimurje je u drugom dijelu strpljivom igrom dočekalo svoju priliku i nakon brzih akcija s tri pogotka došlo da zaslužena tri boda.

Gosti su poveli u 60. minuti. Nakon jednog ubacivanja lopte rukom Bijeli su izgubili loptu na lijevoj strani, Stjepan Šimičić ušao je u šesnaesterac i odigrao povratnu loptu, a Leo Hajdinjak s 10 metara pogodio gornji desni kut. Potom slijedi najboljih 12 minuta domaće momčadi, igrači trenera Marija Despotovića stvorili su četiri prilike, ali se mreža gostiju nije zatresla. U 67. minuti je Jurica Bajić nakon ubačaja Darija Špikića šutirao glavom s desetak metara, ali je pogodio vratnicu, a potom su gosti uspješno raščistili gužvu pred golom. Dvije minute kasnije Jurica Pršir je ostao sam na 13 metara i šutirao pod prečku, ali je Miroslav Koprić odlično obranio. Za sljedeću prigodu Bijelima su opet trebale samo dvije minute. Josip Ciprić prošao je po lijevoj strani i ubacio, udarac Jakova Blagaića s 10 metara Koprić brani, na loptu ide Pršir, ali Koprić nogom otklanja opasnost. U 79. minuti pokušao je još jednom Blagaić, stvorio je sebi lijepu situaciju za udarac, ali gostujući vratar još jednom je na mjestu.

Prema običaju, potom je uslijedila kazna. Iz dvije kontre gosti su u samo dvije minute zaokružili svoju pobjedu, obrani Hajduka II pobjegli su i svladali nemoćnog Davora Matijaša najprije Šimičić, a potom i Kruno Ivančić. Pobjedom je Međimurje skočilo na osmo mjesto ljestvice dok Hajduk II ostaje treći.