Gledatelja: 80
Sudac: Sandro Veggian (Rovinj)

Strijelci: 1:0 Cukon (36.), 1:1 Petrović (61.), 1:2 Škorlić (63.)

Hajduk: Mišević, Ðolonga, Botica (od 59. Stjepanović), Prpić, Zubanović, Klarić-Kukuz, Petrović (od 66. Baturina), Radonić (od 59. Kukoč), Vrcić (od 42. Škorlić), Brkljača (od 42. Nazor), Puco (od 36. Jelić)

Hajdukovi pioniri upisali su tri boda na gostovanju kod svojih vršnjaka iz Istre 1961, momčad Jure Srzića u Puli je preokretom stigla do šeste prvenstvene pobjede.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, domaći sastav već u prvom napadu drugog poluvremena stigao je do vodstva preko Marka Cukona

Bijeli su nakon toga bili bolja momčad, stvorili su jak pritisak na zadnju liniju Istre koji su kapitalizirali napravivši brzi preokret u posljednjih deset minuta utakmice.

Najprije je u 61. minuti Mislav Petrović poravnao na 1:1, a čim je lopta krenula s centra Hajduk je nastavio napadati i već dvije minute kasnije Rino Škorlić zabija pogodak za 2:1 što je bio i konačni rezultat ove utakmice.

Kadeti: Istra 1961 - Hajduk 1:1 (0:1)
Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav)

Strijelci: 0:1 Katuša (27.), 1:1 Hmura (71.)

Hajduk: Silić, Unušić, Pelivan, Buljan, Grabovac, Biuk (od 52. Miljanić), Krolo (od 62. Galić), Domančić (od 80. Kunštek), Ćubelić (od 80. Botica), Katuša (od 62. Mamić).

Hajdukovi kadeti odigrali su 1:1 sa svojim vršnjacima iz Istre 1961, momčad Igora Tolića bila je u vodstvo većim dijelom susreta, ali u samoj završnici utakmice domaćin je stigao do izjednačujućeg pogotka.

Bijele je u vodstvo doveo napadač David Katuša koji je zatresao suparničku mrežu u 27. minuti susreta. Nakon toga vidjeli smo niz dobrih prilika prilika pred vratima domaće momčadi, međutim rezultat se nije mijenjao do 71. minute kada je za konačnih 1:1 zabio Josip Hmura

Dodajmo na kraju kako su Hajdukovi mlađi pioniri koje vodi trener Mate Radić danas na Poljudu igrali protiv Adriatica, a konačni rezultat je 8:0 za Bijele.