Pobjeda Hajduka II protiv Širokog Brijega

1/2/2020 - 16:50 sati
Hajduk II
Produžite svoje članstvo za 2020. godinu!

Nogometaši Hajduka II u pripremnoj utakmici na Poljudu bili su bolji od Širokog Brijega i ostvarili pobjedu od 3:1.

U prvom dijelu jedini pogodak je djelo Ivana Delića. On je u 16. minuti prihvatio jednu loptu u kaznenom prostoru gostiju i plasirao je u donji desni kut vratara Martina Zlomislića. Ostatak prvog poluvremena prošao je u ravnopravnoj igri, a najveću prigodu su imali gosti u 32. minuti, ali je udarac Bože Vukoje iz blizine, s gol linije izbio Ivan Giljanović.

Bijeli su u nastavku postigli dva identična pogotka nakon ubačaja Ivana Brnića s desne strane, oba puta spretan je bio Bleart Tolaj. Jedini pogodak gostiju postigao je glavom u 71. minuti Stipe Jurić nakon ubačaja s desne strane.

Trener Mario Despotović iskoristio je utakmicu i za uvid u mogućnosti dvojice igrača na probi – stopera Melosa Bajramija i napadača Albina Prapashtice.

Za Hajduk II su nastupili: Sentić, Relota, Bajrami, Ševelj, Ciprić, Giljanović, Skorup, Sahiti, Bajić, Delić, Prapashtica. Još su igrali: Baždarić, Čuić, Tolaj, Šarić, Grubišić, Pršir, Brnić.

Sljedeća pripremna utakmica protiv Solina na rasporedu je 5. veljače.