Pioniri se plasirali u finale Kupa središta Split

Pioniri: Hajduk - Šibenik 3:2 (3:0)
Utakmica polufinala Hrvatskog kupa središta Split
Gledatelja: 50
Sudac: Mario Soldić (Hrvace)

Strijelci: 1:0 Škorlić (3.), 2:0 Petrović (9.), 3:0 Petrović (29.), 3:1 Pešić (39.), 3:2 Sekulić (44.).

Hajduk: Mišević, Đolonga (od 36. Baturina), Botica, Zubanović, Prpić, Klarić-Kukuz (od 36. Brajković), Petrović (od 36. Jelić), Radonić, Škorlić (od 36. Antunović), Brkljača, Vrcić (od 36. Pućo).

Hajdukovi pioniri plasirali su se u finale Kupa središta Split pobijedivši s 3:2 vršnjake iz Šibenika na pomoćnom terenu stadiona Poljud. Momčad Jure Srzića veći dio posla odradila je u prvom poluvremenu stvorivši visoku prednost od 3:0.

Mrežu gostiju već u 3. minuti susreta načeo je Rino Škorlić, a period potpune dominacije Bijelih do 29. minute dva puta je okrunio Mislav Petrović. Prvi pogodak zabio je u 7. minuti, a drugi u 29. minuti susreta.

Šibenčani su se probudili u nastavku i s dva brza pogotka Jure Pešića, a zatim i Diega Sekulića vratili rezultatsku neizvjesnost, međutim do kraja utakmice Bijeli su kontrolirali utakmicu propustivši nekoliko šansi za povećanje vodstva. Na kraju je Hajduk zasluženo slavio i plasirao se u finale gdje će igrati protiv GOŠK-a iz Kaštel Gomilice.