Juniori: Hajduk – Inter-Zaprešić 4:2 (3:1)
Utakmica 14. kola Prve HNL
Igralište: Poljud
Gledatelja: 100
Sudac: Duje Strukan (Split)
Strijelci: 1:0 Blagaić (13.), 2:0 Vušković (27.), 3:0 Brnić (29.), 3:1 Benčić (32.), 4:1 Čuić (63.), 4:2 Soldo (64.)

Hajduk: Baždarić, Iličić, Radić, Vušković, Ševelj, Giljanović, Kosić (od 80. Jenjić), Čuić (od 70. Rončević), Blagaić (od 80 Vujčić), Brnić, Bajić (od 55. Tolaj).

Svega 29 minuta trebalo je igračima Marija Despotovića da riješe pitanje pobjednika u prvenstvenom ogledu juniora Bijelih i momčadi Inter-Zaprešića koja se u poslijepodnevnim satima igrala na pomoćnom travnjaku poljudskog stadiona. Slavili su na koncu hajdukovci rezultatom 4:2 i upisali treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Najprije je u 13. minuti pogodio Jakov Blagaić poslije sjajne dubinske lopte Ivana Brnića. Na 2:0 je u 29. minuti nakon kornera povisio Mario Vušković, a dvije minute kasnije Brnić je nakon asistencije upisao i pogodak. Gosti su do odmora smanjili rezultat preko Mihaela Benčića.

U nastavku susreta vidjeli smo još nekoliko dobrih prilika i akcija Hajdukovih juniora, a četvrti pogodak djelo je Marija Čuića iz 63. minute. Ujedno je to bio i posljednji zgoditak Bijelih na utakmici, a konačan rezultat postavio je Nikola Soldo. Hajdukovci su ponovno iskazali efikasnost, čak 11 golova postigli su u zadnja tri susreta, a više od svega veseli što su golovi plod uigranih akcija.