Hajduk II završio središnji dio priprema uvjerljivom pobjedom protiv Metalleghea BSI

20/7/2019 - 15:01 sati
Hajduk II

Nogometaši Hajduka II završili su sedmodnevne pripreme na Kupresu. Posljednjeg dana čekao je Bijele put do Tomislavgrada i odigravanje prijateljske utakmice protiv momčadi Metalleghe BSI iz Jajca u BiH. Hajduk II pobijedio je s uvjerljivih 6:1. Nastupilo je 20 igrača i tri vratara, a u prvom poluvremenu su nastupili: Matijaš (Baždarić), Barać, Batarelo, Skorup, Ciprić, Giljanović, Martinović, Sahiti, Kreković, Bajić, Brnić.

U drugih 45 minuta na terenu su bili: Baždarić (Sentić), Relota, Vušković, Radić, Ševelj, Kosić, Pršir, Grubišić, Blagaić, Šarić, Šego.

Momčad trenera Marija Despotovića ozbiljno je ušla u utakmicu i već do poluvremena stekla visoko vodstvo od 3:0, golovima Dina Skorupa, Ivana Brnića i Jurice Bajića. Golgeterski identičan učinak imala je i jedanaestorica koja je istrčala u drugom poluvremenu, a mrežu vratara Metalleghea BSI u tom periodu zatresli su Ivan Šarić, Michele Šego i Jakov Blagaić.

Momčad u nedjelju ima slobodan dan, a u ponedjeljak nastavljaju s radom na Poljudu. Novo prvenstvo u 2. HNL započinje 17. kolovoza gostovanjem u Šibeniku.