Mjesto: Dugopolje
Datum: 1/3/2020
Hajduk II u Dugopolju poražen od Croatije (Z)

1/3/2020 - 16:45 sati
Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4Hajduk II - Croatia (Z) 2:4
Hajduk II - Croatia (Z) 2:4

HAJDUK II  - CROATIA (Z)  2:4 (0:2)
2. HNL – 18. kolo
Stadion: Š.C. Hrvatskih vitezova
Gledatelja: 500
Sudac: Josip Dugandžić (Komin)
Strijelci: 0:1 M. Šabić (12), 0:2 M. Šabić (45+2), 1:2 Brnić (49), 2:2 Bajić (65), 2:3 M. Šabić (73), 2:4 Mrkonjić (79)

HAJDUK II: Sentić, Brnić, Relota, Giljanović, Batarelo, Unušić, Skorup, Martinović (od 46. Sahiti), Čuić, Tolaj (od 62. Šarić), Bajić.

CROATIA (Z): Vugdelija, Šalinović, Mašić, Serdarušić, Mrkonjić (od 82. Ćapin), Gudelj, M. Šabić, Karoglan (od 67. Klarić-Dračar), Milas (od 46. Todorić), Mikulić, Bauk.

Druga momčad Hajduka poražena je u Dugopolju od Croatije (Z) rezultatom 4:2. Gosti su bolje ušli u utakmicu i već u četvrtoj minuti pokušao je sa 17 metara Nikola Šalinović, ali je Karlo Sentić odličnom intervencijom odbio loptu u korner. U šestoj minuti prvo uzbuđenje pred vratima gostiju, Jurica Bajić je pao nakon jednog duela u šesnaestercu gostiju, a sudac mu je pokazao žuti karton zbog navodnog simuliranja. Četiri minute kasnije opet prijeti Šalinović nakon kornera. Šutirao je glavom s pet metara, a Sentić odlično brani nogom. U 12. minuti gosti dolaze u vodstvo nakon lijepe akcije po desnoj strani. Odigrana je povratna lopta na 11 metara za natrčalog Miju Šabića, koji pogađa mrežu. Hajduk II uzvraća pet minuta kasnije. Ivan Giljanović dugom loptom sjajno pronalazi Blearta Tolaja, koji u situaciji jedan na jedan ne uspijeva svladati Pavla Vugdeliju. Croatia (Z) je umalo došla do povećanja vodstva nakon kornera u 23. minuti, ali se Sentić istaknuo s dvije intervencije. Bijeli su i udarcima s distance pokušavali doći do izjednačenja, ali udarci Dina Skorupa iz slobodnog udarca i Tolajev s 22 metra su završili u bloku. U sudačkoj nadoknadi gosti su došli do povećanja vodstva. Nakon šuta Josipa Serdarušića lopta se odbila do Šabića, koji je iskosa s desne strane pogodio bliži kut.

Hajduk II s ponešto izmijenjenim sustavom i sastavom je ušao u drugo poluvrijeme i Emir Sahiti je nakon samo minute provedene u igri imao priliku, ali je bio neprecizan. U 49. minuti Bijeli smanjuju zaostatak. Bila je to brza akcija Hajduka II nakon otete lopte. Bajić je gurnuo za Ivana Brnića koji s 10 metara pogađa donji desni kut. Potom slijedi pritisak Bijelih i nekoliko izvedenih kornera bez konkretnog učinka, da bi u 65. minuti stiglo i izjednačenje. Bajić je dobio loptu u srcu gostujućeg šesnaesterca i vješto poentirao za 2:2. Hajduk II nastavlja s napadima i kreira nekoliko obećavajućih situacija, ali u vodstvo opet dolaze gosti. Bio je to treći pogodak igrača utakmice M. Šabića. Bijeli nisu dvaput uspjeli izbaciti loptu iz šesnaesterca, a Šabić je driblingom stvorio prostor za šut i plasirao loptu s 12 metara u lijevi kut. Konačan rezultat postavio je u 79. minuti Tomislav Mrkonjić s bijele točke. Jedanaesterac je prethodno dosuđen zbog igranja rukom Ivice Batarela