HAJDUK II: Matijaš, Relota, Radić, Ševelj, Ciprić, Kosić, Jenjić, Čuić, Kreković, Bajić, Šarić.
Još su igrali: Sentić, Martinović, Kćira, Brnić, Prtajin, Kovačević, Bašić.

LIEFERING: Antosch, Niangbo, Seiwald, Schnegg, Aigner, Adeyemi, Kim, Stumberger, Windhager, Stošić, Aganović.
Još su igrali: Stejskal, Gazibegović, Pokorny, Sturm, Bukta, Ella, Berger, Adamu.

Hajduk II odigrao je neodlučenih 2:2 na gostovanju u Salzburgu kod austrijskog drugoligaša Lieferinga, u prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva.

Bijeli su poveli u osmoj minuti, Leon Kreković je prihvatio točnu dubinsku loptu i pobjegao svojim čuvarima te nesebično poslužio Ivana Šarića koji donosi vodstvo za momčad trenera Marija Despotovića. Četiri minute kasnije Šarić je izborio jedanaesterac koji je izveo Kreković, ali vratar Daniel Antosch je uspješniji i vadi loptu iz donjeg desnog kuta.

Potom slijedi preokret domaćina koji dolazi u vodstvo golovima u 18. i 50. minuti. Hajduk II izjednačio je u 62. minuti. Franko Kovačević je prihvatio dugu loptu iza posljednje linije Lieferinga, izašao sam pred vratara i sigurno poentirao.