2. HNL - 4. kolo
Stadion: NK Varaždin
Gledatelja: 1000
Sudac: Andrej Burilo (Osijek)
Strijelac: 0:1 Kovačević (4), 1:1 Miklić (29), 2:1 Golubar (49), 2:2 Kreković (51), 3:2 Benko (74), 4:2 Golubar (77)

Varaždin: Mrmić, Perković, Demibele, Jertec, Čelić, Črnko (od 82. Stolnik), Brezovec (od 63. Glavica), Benko, Senić, Golubar, Miklić (od 60. Sačer).

Hajduk II: Matijaš, Relota (od 41. Šuto), Ismajli, Batarelo, Relota, Nejašmić, Pasariček, Sahiti, Teklić (od 79. Skorup), Kovačević (od 68. Špikić), Kreković.

Hajdukova druga momčad poražena je s 4:2 u 4. kolu Druge HNL na gostovanju kod Varaždina. Već u četvrtoj minuti momčad Siniše Oreščanina došla je u vodstvo preko Franka Kovačevića. Napadač Bijelih bio je najspretniji nakon jedne oduzete lopte u polju domaćih i smireno je svladao domaćeg vratara Antu Mrmića. Nakon vodstva nastavila se dominacija Bijelih koja je trajala do 30. minute, a do poluvremena je omjer udaraca u okvir gola bio čak 7:1 za goste. Ipak iz tog jedinog pokušaja domaćin je izjednačio. Igrala se 28. minuta, domaći su izveli korner, a na odbijenu loptu natrčao je Borna Miklić i preciznim udarcem zatresao mrežu Davora Matijaša.

U nastavku se igralo obostrano vrlo otvoreno, uz niz prilika na obje strane. Varaždin je poveo preko Josipa Golubara u 49. minuti, a Bijeli stigli do drugog izjednačenja sjajnim pogotkom Leona Krekovića iz slobodnog udarca. Snažan udarac napadača Bijelih s 25 metara od prečke se odbio u domaću mrežu. U završnicu se ušlo otvorenoga garda, smjenjivali su se napadi na obje strane, a domaćin je bio uspješniji i spretniji te ostvario pobjedu kojom je zadržao prvo mjesto na ljestvici i stopostotni učinak. Strijelci odlučujućih pogodaka za goste bili su Leon Benko u 74. i Golubar u 77. minuti.