Hajduk II poražen od Dugopolja

10/2/2018 - 17:55 sati
Hajduk II
Započela je prodaja pretplata za sezonu 2018/19!
Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1Hajduk II - Dugopolje 0:1

Strijelac: 0:1 Vojković (65)

Hajduk II: Ljubić (od 62. Matijaš), Bašić, Batarelo, Ševelj (od 62. Barišić), Ciprić, Nejašmić, Pasariček, Palaveresa, Kreković (od 62. Ćurić), Delić (od 62. D. Jurić), Teklić.

Dugopolje je ostvarilo minimalnu pobjedu u živoj i dinamičnoj utakmici odigranoj po vjetrovitom vremenu na Poljudu pred stotinjak gledatelja.

Prvi dio protekao je u izjednačenoj borbi i vrlo discipliniranoj igri obje momčadi, a jedinu pravu prigodu stvorili su Bijeli na isteku poluvremena. Ivan Delić prošao je po lijevoj strani i ubacio u sredinu, a Tonio Teklić je snažno šutirao, no bio je za malo neprecizan.

Odluka je pala u nastavku, Mario Lovre Vojković u 65. minuti je snažno šutirao s ruba šesnaesterca i zatresao mrežu Bijelih. Hajduk II je potom odgovorio preko Denija Jurića čiji je udarac bio za malo neprecizan. Do kraja utakmice smo gledali ravnopravnu igru, a najbolju prigodu imali su gosti u 80. minuti kada je Petar Turković nakon solo prodora pogodio vratnicu.

Momčad Siniše Oreščanina sljedeću utakmicu igra u srijedu protiv Lučkog.