Hajduk II pobijedio Lučko s 2:1

13/2/2019 - 16:46 sati
Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1Hajduk II - Lučko 2:1
Hajduk II - Lučko 2:1

HAJDUK II  - LUČKO 2:1 (0:0)
Pomoćno igralište stadiona Poljud
Prijateljska utakmica
Strijelci: 1:0 Jenjić (67), 1:1 Knezović (82), 2:1 Šarić (89)
HAJDUK II: Matijaš (od 45. Ljubić), Juranović (od 45. Relota), Radić, Ševelj, Ciprić, Kosić (od 82. Dellova), Bajić, Šarić, Jradi (od 45. Brnić), Teklić (od 45. Čuić), Sahiti (od 45. Jenjić).
LUČKO: Koprić, Kunštić, Lončar, Knezović, Marić, Puntar, Živković, Polić, Vajdovčić, Prelčec, Škvorc. Klupa: Jesenović, Renić, Kaltak, Pešić, Brečić, Mičić, Grgić, Anić, Moshen.

Hajduk II pobijedio je momčad Lučkog s 2:1 u prijateljskoj utakmici. Sve zanimljivo dogodilo se u drugih 45 minuta. Bijeli su poveli u 67. minuti nakon kornera i ubačaja Ivana Šarića. Loptu je odbila obrana gostiju, visoko je skočio Stipe Radić i glavom je servirao Brunu Jenjiću koji s 11 metara pogađa lijevi kut gostujućih vrata. Potom Hajduk II stvara još dvije lijepe prilike, ali Ivan Brnić, pa potom i Mario Čuić ne uspijevaju zatresti protivničku mrežu. Lučko veliku šansu za izjednačenje ima u 8o. minuti, kada je u šesnaestercu Bijelih oboren Nikola Prelčec, a snažan udarac Dejana Polića s 11 metara odlično brani Marin Ljubić.

Dvije minute kasnije gosti ipak dolaze do izjednačenja pogotkom Ante Knezovića iz gužve pred vratima Bijelih. Konačan rezultat i pobjedu momčadi trenera Marija Despotovića postavio je minutu prije kraja Šarić preciznim udarcem ispod gostujućeg vratara, nakon što je prihvatio lijepo dodavanje Jurice Bajića.

Sljedeću prijateljsku utakmicu Hajduk II će odigrati u subotu protiv Zadra.