Hajduk II pobijedio Junak u prijateljskoj utakmici

Prijateljska utakmica
Strijelci: Čuić, Radić i Brnić
HAJDUK II: Matijaš, Relota, Radić, Ševelj, Ciprić, Kosić, Čuić, Bajić, Šarić, Kreković, Kovačević.
Još su igrali: Sentić, Martinović, Dellova, Bašić, Jenjić, Brnić, Prtajin, Mihana, Menaj.

Hajduk II odigrao je prijateljsku utakmicu protiv sinjskog Junaka i ostvario pobjedu od 3:0. Bijeli su od samog početka uzeli inicijativu i pokušavali kreirati opasne situacije pred golom gostiju. Momčad trenera Marija Despotovića do vodstva je došla u 11 minuti, Leon Kreković je prošao po desnoj strani i ubacio za Juricu Bajića, njegov udarac vratar gostiju kratko je odbio, natrčao je Mario Čuić i iz blizine je poslao u mrežu. Potom je domaća momčad imala dvije lijepe prilike iz slobodnih udaraca sa 18 metara, ali su najprije Bajić, a potom i Čuić bili neprecizni. Bijeli su vodstvo povećali u 33. minuti. Korner s lijeve strane izveo je Bajić, a Stipe Radić je udarcem glavom s osam metara pogodio desni kut vrata Junaka. Gosti su u prvom dijelu pokušavali kontranapadima, a najveće prijetnje stigle su nakon dva dobro izvedena kornera.

U drugom poluvremenu izvršen je veći broj izmjena, ali se slika na terenu nije mijenjala. U 54. minuti Bijeli su kreirali lijepu akciju po desnoj strani. Redon Mihana je prevario svog čuvara i lijepo uposlio Hrvoja Relotu koji centrira, a Bruno Jenjić je sa 16 metara zamalo neprecizan. Konačan rezultat postavljen je u 71. minuti, Ivan Brnić iskoristio je grešku protivničkog vratara, prihvatio loptu i lakoćom iz blizine zatresao mrežu. U samom finišu gosti su pokušali doći do počasnog pogotka, ali su ih u tome u izglednim situacijama spriječili najprije Relota, a potom i vratar Bijelih Karlo Sentić