Tudor ponovno asistent u porazu Hrvatske

14/1/2017 - 10:48 sati

Hajdukovci Fran Tudor i Josip Juranović našli su se u početnoj postavi izbornika Ante Čačića u utakmici za treće mjesto China Cupa odigranoj jutros u Nanningu. Hrvatske je od domaćina Kine poražena poslije izvođenja jedanaesteraca nakon što je u regularnom dijelu utakmica okončana rezultatom 1:1.

Tudor je u 37. minuti asistirao za vodeći zgoditak Hrvatske nakon što je sjajnom povratnom loptom pronašao Ivanušeca koji je s 10 metara zakucao loptu u nebranjeni dio mreže. Podsjetimo, Fran je u dvoboju protiv Čilea također sudjelovao u akciji kod pogotka.

Juranović je odigrao svih 90 minuta susreta i postigao zgoditak u izvođenju jedanaesteraca, a Tudor je igru napustio u 68. minuti kada ga je zamijenio Šitum. Hajdukovi reprezentativci u srijedu bi se trebali priključiti ostatku momčadi trenera Carrilla koja je u ponedjeljak započela s pripremama za nastavak sezone.