Trener Carrillo nakon pobjede protiv Cibalije

14/4/2017 - 21:00 sati
Prva momčad
Sve vijesti vezane za temu "Hajduk - Cibalia 3:0 (Split, 14/4/2017)"
Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0Hajduk - Cibalia 3:0
Hajduk - Cibalia 3:0

Slavili su hajdukovci i u četvrtom međusobnom susretu s Vinkovčanima, ovaj put rezultatom 3:0. Nakon što u prvom dijelu nije bilo pogodaka, Bijeli su u nastavku susreta s tri pogotka srušili ambicije gostiju da uzmu bod na praznom Poljudu. Najprije je Ivan Zgrablić s gol crte ubacio loptu u mrežu u 62. minuti susreta poslije udarca Jeffersona koji danas slavi 24. rođendan.

Potom je Zvonimir Kožulj u 85. minuti susreta zabio za 2:0 iz slobodnog udarca s 20 metara iskosa. Zvoni je ovo bio prvi nastup u proljetnom dijelu sezone nakon ozljede, a mrežu je zatresao nakon samo 10 minuta provedenih u igri. Konačan rezultat postavio je Nikola Vlašić glavom s 11 metara u 87. minuti nakon što mu je s lijeve strane asistirao Hysen Memolla.

U videoprilogu pogledajte što je na konferenciji za medije nakon slavlja nad Vinkovčanima rekao trener Hajduka Joan Carrillo.