Tandem Said - Ohandza sudjelovao u 19 Hajdukovih golova

26/9/2016 - 12:18 sati
Prva momčad

Hajdukov napadački tandem Ahmed Said Said i Franck Ohandza zajedno su sudjelovali u 19 od 42 gola ove sezone. Ohandza je ukupno postigao 8 golova u Hajdukovom dresu uz četiri asistencije, dok je Said na 5 golova i također četiri upisane asistencije. U dva navrata međusobno su sudjelovali u kreiranju pogotka.

U prošloj utakmici protiv Cibalije sudjelovali su u 5 od 6 postignutih golova momčadi Marijana Pušnika. Ohandza je postigao dva zgoditka, a dva puta je asistirao (Jefferson i Futacs), dok je Said postigao gol, ali i upisao asistenciju - upravo Ohandze koji je matirao Matkovića za vodstvo Hajduka.

Do utakmice s Cibalijom zajedno su proveli 60-ak minuta na terenu, a njihova ubojitost prvi put je došla do izražaja u Rumunjskoj za veliki povratak Bijelih nakon rezultatskog zaostatka od 0:2 u Iasiju. Ohandza je postigao prvi pogodak nakon samo dvije minute provedene u igri, a Said drugi na asistenciju Ohandze u 90+3. minuti.