Gledatelja: 1.500
Rođendanski remi u Kninu

7/9/2013 - 18:56 sati
Utakmice

U prijateljskoj utakmici odigranoj pred 1.500 gledatelja u Kninu, Dinara koja slavi 100. rođendan remizirala je s Hajdukom 1:1. Poveli su slavljenici golom u 2. minuti, izjednačio je Kiš u 85-oj.

Gotovo svih 90 minuta igralo se u i pred kaznenim prostorom Dinare, pogodili su hajdukovci okvir vrata, zabili gol koji je potom poništen zbog zaleđa, imali još 10-ak prigoda.

Konačnih 1:1 je postavio Kiš na asistenciju Jozinovića.

U ovom dvoboju nisu igrali Kalinić, Vršajević, Kouassi, Iluridze...

----------

Tijek utakmice:

Kraj!

85 GOL! 1:1! Zabio je Kiš glavom nakon ubačaja Jozinovića...

75 I dalje se igra samo pred vratima Dinare koja vodi s početka utakmice...

Počelo je drugo! Ušli su Milović, Jozinović, Maloča, Kiš...

Kraj prvog dijela

28 Igra se ovih skoro pola sata doslovno u kaznenom prostoru Dinare, pucaju Bijeli iz svih pozicija, no gola još nema...

20 Imali su do sada Bijeli stativu Franka, poništeni gol Mujana, nekoliko udaraca koja su u rukama vratara ili malo uz vrata...

2 GOL! 1:0 je Dinara povela, zabio je Matić udarcem sa 16 u malu mrežu...

Počelo je! Hajduk je bijelo-plavi, Dinara crveno-bijela... Vrlo vruće je u Kninu, gledatelja oko 1.500.

Utakmica Dinara - Hajduk će početi za nekoliko minuta...