Rujevica: Rijeka - Hajduk 3:1

19/5/2018 - 18:55 sati
Utakmice
Sve vijesti vezane za temu "Rijeka - Hajduk 3:1 (Rijeka, 19/5/2018)"
Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1Rijeka - Hajduk 3:1

Matjaž Kek - Željko Kopić

90+5 Kraj utakmice na Rujevici. Rijeka - Hajduk 3:1, Bijeli će sezonu završiti na trećem mjestu

90+5 Puljić daje gol za 3:1

90+2 Jura neće moći nastaviti igru, a Hajduk će do kraja igrati s devetoricom

90 Juranoviću se i dalje ukazuje pomoć van terena, hajdukovci igraju s devet igrača

90 Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade na Rujevici

89 Riječani praktički bez šanse u drugom poluvremenu, hajdukovci dominantniji protivnik usprkos isključenju Lopeza u 62. minuti

89 Sjajan prodor Juranovića koji je dao u stranu za Gyurcsa, ali prizemni ubačaj Adama u zadnji čas spašava obrana Rijeke

86 Gorgon izlazi, ulazi Puljić.

85 Opasno je ubacio danas odlični Tičinović, koji je unio živost u drugom dijelu, ali Futacs nije stigao na loptu.

83 Igra je nakratko prekinuta, ukazivala se pomoć Punčecu koji će morati izaći, a zamijenio ga je Escoval.

81 Said je dobio žuti karton.

80 Opasno prijeti Hajduk, igra se odvija na 25 metara od riječkog gola. Bit će korner za Kopićevu momčad.

78 Posljednju izmjenu radi Željko Kopić. Futacs mijenja Hamzu.

77 Leovac je nepropisno zaustavio Gyurcsa u kontranapadu i zaradio žuti karton.

72 Igru napušta Acosty, ulazi Kvržić.

71 Unatoč crvenom kartonu Kopićevi igrači su bolji protivnik, Riječani uglavnom borave na svojoj polovici.

70 Opasno su kombinirali hajdukovci oko kaznenog prostora domaćina, ali Tičinović nije uspio dobro prihvatiti loptu, igrač Rijeke dobro je zagradio i otišla je u gol-aut.

65 Gorgon je dobio žuti karton.

62 Drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton dobio je Borja Lopez.

60 Josip Radošević mijenja Frana Tudora.

60 Hajdukovci imaju potpunu kontrolu igre od samog početka drugog dijela.

55 Žuti karton Ismajli.

50 Juranović je dao sjajnu loptu za Saida koji se zagradio kraj svog čuvara i matirao Slugu za smanjenje vodstva. Energičan ulazak hajdukovaca u drugi dio!

50 GOOOOOOOOOOOOL! Ahmed Said Said! Rijeka - Hajduk 2:1!

49 Sluga je iz rašlji izvadio Gyurcsov slobodnjak i spasio svoju momčad pogotka.

48 Said je srušen na rubu kaznenog prostora. Bit će slobodni udarac za Hajduk.

46 Zbog preoštrog starta na Lopezu žuti karton dobio je Čolak.

46 Počelo je drugo poluvrijeme. Sretno Hajduče!

Tijekom poluvremena je izvršena izmjena u redovima Hajduka. Izašao je Filip, a ušao Mario Tičinović.

45+2 Kraj prvog poluvremena. Rijeka - Hajduk 2:0

45 Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

37 Odmah u idućem napadu je moglo doći do smanjenja rezultata, no udarac Gyurcsa je obranio Sluga.

36 Pavičić je povisio vodstvo. Rijeka - Hajduk 2:0

34 Čolak je pucao nakon ubačaja Acostyja, no njegov udarac je blokiran u korner.

27 Nekoliko dobrih obrambenih reakcija Adriana Ismajlija koji je zaustavio opasne riječke napade.

23 Gyurcso je s druge strane pobjegao riječkoj obrani i pokušao pronaći Saida, no Punčec uspijeva nadvisiti Hajdukovog napadača.

21 Acosty je ubacio oštro u peterac, Dante odbija loptu na glavu Pavičića koji s 12 metara puca, ali daleko od gola.

20 Bez posebnih događanja u posljednjih nekoliko minuta igre.

12 Pokušao je Acosty s 20 metara, otišlo je metar preko vrata Stipice.

11 Probio je Juranović desnu strani i ubacio u sredinu, ali Punčec čisti ispred Saida i lopta dolazi u ruke Sluge.